+48 34 390 54 50

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę zakupić oprogramowanie wspólnie z inną osobą?

Nie. Oprogramowanie może mieć tylko jednego licencjobiorcę, którym może być osoba fizyczna lub firma. Nie oznacza to oczywiście, że z oprogramowania może korzystać tylko jedna osoba. W przypadku firmy prawo do korzystania z oprogramowania na komputerach firmowych przysługuje oczywiście jej pracownikom. W przypadku osoby fizycznej to ona decyduje, kto może korzystać z jej komputera. Licencji nie można jednak odsprzedawać ani wydzierżawiać osobom trzecim.

Czy otrzymam dokument zakupu?

Tak. W przypadku dostawy elektronicznej dokument zakupu zostanie do Ciebie wysłany pocztą tradycyjną. W przypadku dostawy fizycznej dokument jest dołączany do pakietu.

Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Czas realizacji zamówienia zależy od rodzaju zamówionych produktów (wersja elektroniczna lub pudełkowa) oraz wybranego sposobu płatności. Najszybszą metodą płatności jest płatność za pośrednictwem serwisu Platnosci.pl. Natomiast przedpłata na konto najczęściej zajmuje kilka dni i zależy od tego, jak długo banki wykonują operacje (najczęściej operacja przelewu trwa około 2 dni). W przypadku zamówienia wersji elektronicznej wysłanie kodu aktywacyjnego następuje najczęściej w dniu, w którym wpłacone przez Ciebie pieniądze trafiają na konto Sklepu. W przypadku zamówienia wersji pudełkowej, do czasu realizacji należy jeszcze doliczyć czas, w jakim poczta lub firma kurierska dostarczy pakiet (pamiętaj, że Sklep nie ma wpływu na działanie poczty i firm kurierskich).
Najszybciej realizowane są zamówienia, które dostarczane są drogą elektroniczną i opłacane za pośrednictwem systemu Platnosci.pl. Realizacja takich zamówień trwa najczęściej od kilku minut do kilku godzin.

Promocje