+48 34 390 54 50

Migrate OS to SSD 2.0

Migrate OS to SSD 2.0
Dostępność:
Dostępny
Autor:
Paragon Software Group
Cena:
79,00
(
z VAT
)

Jesteś już gotowy uaktualnić dysk do nowego dysku półprzewodnikowego (SSD)? Migrate OS to SSD jest dokładnie tym czego potrzebujesz. Nasz podręczny, intuicyjny kreator wykona szybką i bezpieczną migrację Windows na nowe urządzenia magazynujące (HDD lub SSD), a nawet zmniejszy rozmiar, aby można było przenieść dane na dyski o mniejszej pojemności, dzięki zaawansowanym, nowym możliwościom wykluczania danych. Możesz dokonać transferu pracującego systemu, bez wpływu na jego pracę. Partycje są w trakcie procesu automatycznie wyrównywane, jeśli jest to konieczne. Produkt dostępny jest w angielskiej wersji językowej.


Najłatwiejsze migracje systemu operacyjnego na nowe dyski półprzewodnikowe (SSD)!


Migrate OS to SSD - Wyzwanie


Migracja środowiska programistycznego (systemu operacyjnego i aplikacji) na inne urządzenie magazynujące może być powolnym i męczącym procesem, szczególnie dla nieprzygotowanych użytkowników. Przede wszystkim dzieje się tak dlatego, że dyski twarde podwajają swoją pojemność co dwa lata, co daje nowe możliwości deweloperom. W rezultacie programy stają się bardziej skomplikowane i zajmują więcej miejsca.


Aby nadążyć za postępującym oprogramowaniem, użytkownicy mogą sądzić, że są skazani na szczegółowe uaktualnienia sprzętu, co wiąże się z nabyciem nowego dysku i koniecznością ponownego instalowania systemów operacyjnych i aplikacji. Na szczęście jest sposób na zaoszczędzenie czasu i wysiłku - dzięki specjalnym narzędziom do migracji. Wiele z tych narzędzi wykonuje dobrze migracje na większe dyski twarde – tak było dopóki nie pojawiły się dyski półprzewodnikowe (SSD).


Najnowsze dyski SSD nie mają zwiększonej pojemności, są raczej mniejsze i szybciej przetwarzają informacje niż regularne dyski twarde. Dodatkowo są całkowicie odporne na mechaniczne uszkodzenia, a funkcja taka jest szczególnie ważna w przypadku komputerów mobilnych. Korzyści te powodują, że coraz więcej użytkowników rozważa migrację swojego systemu operacyjnego na dysk SSD, aby jak najlepiej wykorzystywać system. Główną przeszkodą, jaką użytkownicy mogą napotkać, jest nowoczesna pojemność dysków SSD. Jak więc przenieść tysiące gigabajtów danych z jednego dużego woluminu na dysk SSD o pojemności 80 - 128 GB? Dotychczas jedynym rozwiązaniem było ponowne partycjonowanie dysku twardego, a następnie wykonanie migracji za pomocą specjalnego narzędzia, aby odseparować system i dane. Proces ten wiązał się z ryzykiem utraty danych i był dość czasochłonny.


Nowe rozwiązanie firmy Paragon Software


Firma Paragon ma lepsze rozwiązanie. Opracowała unikalną technologię, która przenosi Windows (dowolną wersję, począwszy od XP) na dysk o mniejszej pojemności, za pomocą jednej operacji. Możesz teraz łatwo i efektownie dokonać migracji systemów operacyjnych z większego dysku twardego na nowy, szybszy dysk SSD.


Podczas uruchomienia kreator wykrywa wszystkie istniejące systemy operacyjne Windows. Użytkownik następnie określa, który system operacyjny chce przenieść. Kreator automatycznie wybiera jedną lub dwie partycje (Windows 7 może posiadać Microsoft System Reserved, specjalnie ukrytą partycję, która zawiera pliki krytyczne dla rozruchu), a następnie proponuje użytkownikowi aby wybrał dysk docelowy. Jeśli wybrany dysk jest wystarczająco duży aby umieścić na nim system operacyjny, kreator rozpoczyna migrację. Jeśli nie, prosi użytkownika aby wykluczył dane poprzez odznaczenie pól wyboru znajdujących się obok niepotrzebnych plików lub folderów. Gdy odpowiedni rozmiar zostanie osiągnięty, rozpoczyna się migracja. Intuicyjny kreator przenosi system Windows na inny dysk przy minimalnym wysiłku. Jedyną akcją jaką użytkownik musi wykonać po migracji, jest konfiguracja dysku docelowego jako pierwszego urządzenia rozruchowego w BIOS, który automatycznie uruchomi nowy system.


Dlaczego Migrate OS to SSD?


  • Migracja Windows na większe lub mniejsze urządzenie magazynujące za pomocą jednej operacji
  • Obsługa dowolnego systemu operacyjnego Windows począwszy od XP (włączając w to Windows 7 i Windows Server 2008 R2)
  • Automatyczne wyrównywanie partycji na dysku docelowym, jeśli jest to konieczne
  • Automatyczne wykrycie i skopiowanie Microsoft System Reserved dla pomyślnej migracji Windows 7
  • Użytkownik może wykluczyć dane podczas procesu, aby zmieścić system operacyjny na dysku docelowym
  • Przetwarzanie zablokowanych (używanych) dysków, za pomocą MS VSS - aby dokonać migracji bez konieczności ponownego uruchamiania Windows
  • Aplikacja zawiera sprawdzoną funkcjonalność przeniesienia/zmiany rozmiaru
  • Gwarantowane bezpieczeństwo systemu i danych
Promocje
Kaspersky Anti-Virus 2017
Cena:
129,00  110,00