+48 34 390 54 50

Paragon GPT Loader

Paragon GPT Loader
Dostępność:
Dostępny
Autor:
Paragon Software Group
Cena:
79,00
(
z VAT
)

GPT Loader zawiera specjalny sterownik systemowy i narzędzie do inicjowania dysków o dużej pojemności. Sterownik dodaje obsługę dysków GPT (GUID Partition Table), podczas gdy narzędzie przygotowuje nowoczesne dyski 2.2TB+ do użytku. Produkt dostępny jest w angielskiej wersji językowej.


Prawdziwa obsługa dysków twardych 2.2TB+ pod dowolnym systemem operacyjnym Windows począwszy od XP!


Paragon GPT Loader - Wyzwanie


Producenci sprzętu produkują dyski twarde z geometrią, która zwiększa pojemność dysków w porównaniu z wcześniejszymi latami, zwiększają ich atrakcyjność i funkcjonalność dla szerszego grona użytkowników. Nowe dyski 3TB są idealne do przechowywania dużych plików, takich jak pliki wideo HD, obrazy archiwów i muzyka w formacie bezstratnej kompresji. Mogą być używane jako zewnętrzne urządzenia magazynujące dla komputerów i laptopów lub umieszczone wewnątrz stacji roboczych i komputerów domowych. Gdy technologia sprzętu ulepszana jest równie szybko, jak dzieje się to w przypadku pojemności dysków twardych, technologia oprogramowania również musi za nią nadążyć.


Dla Windows XP:


Dyski 2.2+ są obsługiwane przez popularny system Windows XP 32-bitowy. Pomimo, że pojawiły się dwie nowe wersje Windows od czasu Windows XP, jest on nadal używany na 51% komputerach na świecie. Dlatego też, ponad połowa użytkowników komputerowych zwyczajnie nie może używać nowych dysków twardych.


Nowe rozwiązanie od firmy Paragon Software


Firma Paragon Software zrozumiała potrzebę opracowywania unikalnej technologii, która umieszczona jest w Paragon GPT Loader. Zawiera ona specjalny sterownik, który ulepsza Windows XP, o obsługę dysków GPT (GUID Partition Table) i narzędzie, które pomaga zainicjować dyski twarde o dużej pojemności (większe niż 2.2TB).


Uwaga! Aktualna wersja Paragon GPT Loader nie może pomóc w umieszczeniu systemu operacyjnego na dysku 2.2TB+. Jego głównym celem jest zapewnienie dostępu do dysków 2.2TB+, podłączonych wewnętrznie jako drugie urządzenie pod dowolnym systemem operacyjnym Windows od XP. Tylko dyski podłączone wewnętrznie są obsługiwane, nie są obsługiwane magazyny zewnętrzne ani też podłączone w RAID (Redundant Array of Independent Disks).


Dlaczego Paragon GPT Loader?


  • Pozwala na używanie pełnego miejsca dysku 2.2TB+ pod Windows XP
  • Zawiera narzędzie do inicjowania dysków o dużej pojemności
  • Ulepsza Windows XP poprzez dodanie obsługi dysków GPT
  • Może być bardzo pomocny dla użytkowników domowych, administratorów IT lub dostawców usług IT

Dla Windows 7:


Dyski 2.2TB+ wydają się, na pierwszy rzut oka, obsługiwane przez nowe systemy operacyjne Windows (Vista i nowsze), ale inne oprogramowanie systemowe może ograniczyć ich obsługę. Jedna taka sytuacja dotyczy kontrolerów Intel Storage Matrix Drivers for HDD, które nie pozwolą na pełny dostęp do całego dysku we wszystkich systemach, a występują one w 99% systemów z płytą główną opartą na mikroukładzie Intel. To 32-bitowe oprogramowanie zwyczajnie nie ma dostępu powyżej 2TB, dlatego też powoduje, że większość dysku pozostaje niedostępna.


Pomimo, że wielu producentów dysków twardych oferuje dodatkowy kontroler dysku twardego wraz ze swoimi dyskami o dużej pojemności, aby obejść to ograniczenie, prowadzi to do zwiększenia kosztów i ryzyka naruszenia warunków gwarancyjnych sprzętu, zwłaszcza w przypadku markowych komputerów.


Nowe rozwiązanie od Paragon Software


Nasza firma ma lepsze rozwiązanie. GPT Loader zawiera specjalny sterownik, który zastępuje macierzyste sterowniki Intel, pozwalając na pełny, nieograniczony dostęp do dysków 2.2TB+ pod Windows Vista i nowszymi systemami operacyjnymi.


Uwaga! Aktualna wersja Paragon GPT Loader nie może pomóc w umieszczeniu systemu operacyjnego na dysku 2.2TB+. Jego głównym celem jest zapewnienie dostępu do dysków 2.2TB+, podłączonych wewnętrznie jako drugie urządzenie pod dowolnym systemem operacyjnym Windows od XP. Tylko dyski podłączone wewnętrznie są obsługiwane, nie są obsługiwane magazyny zewnętrzne ani tez podłączone w RAID (Redundant Array of Independent Disks).


Dlaczego GPT Loader?


  • Zastępuje przestarzałe sterowniki kontrolera dysku twardego, aby używać dyski 2.2TB pod Windows Vista i nowszymi systemami operacyjnymi

  • Zawiera narzędzie do inicjowania dysków o dużej pojemności
  • Może być bardzo pomocny dla użytkowników domowych, administratorów IT lub dostawców usług IT