+48 34 390 54 50

Corel Draw Graphics Suite X5

Corel Draw Graphics Suite X5
Dostępność:
Dostępny
Autor:
Corel
Cena:
2430,42
(
z VAT
)
UWAGA! Podana cena jest ceną sugerowaną. W celu wyceny prosimy o kontakt.

Oprogramowanie do projektowania grafiki zapewniającej skuteczną komunikację wizualną


Realizuj swoje pomysły, korzystając z możliwości pakietu CorelDRAW® Graphics Suite X5 i skutecznie oddziałuj za pośrednictwem dowolnego medium. To wszechstronne oprogramowanie do projektowania graficznego oferuje narzędzia do tworzenia grafiki wektorowej, układu stron, edycji zdjęć, trasowania, przygotowywania grafik internetowych i animacji — a wszystko to w jednym zintegrowanym pakiecie. Osiągniesz więcej, niż się spodziewasz!


W pakiecie CorelDRAW Graphics Suite X5 kreatywność i bogate możliwości idą w parze. Większa szybkość, wierniejsze odwzorowywanie kolorów, ulepszone narzędzia do grafiki wektorowej oraz nowe możliwości związane z projektami internetowymi sprawiają, że pakiet ten stanowi niezbędne wyposażenie każdego grafika. Szybko przystąpisz do pracy dzięki nowym, profesjonalnie opracowanym szablonom i materiałom edukacyjnym. Korzystając z nowego programu Corel® CONNECT™, szybciej, niż kiedykolwiek wcześniej znajdziesz na komputerze grafikę, czcionki i obrazki. Dzięki zgodności z większą liczbą formatów plików możesz dowolnie udostępniać swoje prace i zmieniać ich przeznaczenie. Ponadto możesz je realizować w dowolnej formie, od banerów i animacji internetowych po logo, nietypowe znaki i wielu innych.


 • Większa szybkość dzięki nowej obsłudze procesorów wielordzeniowych
 • Więcej bogatych materiałów i profesjonalnych szablonów
 • Więcej narzędzi edukacyjnych, samouczków wideo i porad ekspertów
 • Większa zgodność dzięki obsłudze ponad 100 formatów plików
 • Dokładniejsze odwzorowywanie kolorów oraz większa ich spójność
 • Większe możliwości w zakresie Internetu, w tym obsługa animacji Flash
 • Więcej opcji realizacji w druku, w Internecie, w postaci znaków cyfrowych i wielu innych

Wszechstronny i profesjonalny pakiet graficzny


Wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia profesjonalnych ilustracji, układów stron, grafik internetowych, animacji, a także trasowania i edycji zdjęć w jednym, kompletnym pakiecie zintegrowanych aplikacji, łatwych do opanowania i obsługi.


Cenne materiały cyfrowe


Możesz wzbogacać swoje projekty, korzystając z ponad 1000 profesjonalnych czcionek, w tym, po raz pierwszy, czcionek kroju Helvetica®, Garamond® i Frutiger®. Oprócz tego masz do dyspozycji cenne materiały cyfrowe, takie jak wysokiej jakości obrazki clipart, darmowe zdjęcia i szablony pojazdów.


Doskonała zgodność formatów plików


Dzięki czołowej na rynku zgodności z formatami plików możesz dowolnie udostępniać swoje prace i zmieniać ich przeznaczenie. Dzięki dziesiątkom obsługiwanych formatów plików, w tym PDF, JPG, PNG, EPS, AI, TIFF, PSD i DOCX, importowanie i eksportowanie plików jest szybkie i łatwe.


Łatwy do opanowania i obsługi


Dzięki wbudowanym narzędziom edukacyjnym, pomocnym samouczkom wideo, poradom zawodowych grafików i bogato ilustrowanemu przewodnikowi online bezproblemowo rozpoczniesz korzystanie z pakietu i szybko opanujesz jego obsługę. (Pełnokolorowy, drukowany przewodnik w twardej okładce jest dołączany do wersji pudełkowej oprogramowania).


Precyzyjna kontrola i łatwe udostępnianie


Twórz projekty dla szerokiej gamy mediów — od niepowtarzalnych logo i znaków, do efektownych materiałów marketingowych, grafik internetowych, billboardów czy oznakowań samochodów. Opcje eksportowania umożliwiają porównanie formatów plików przed wyeksportowaniem, dzięki czemu można dostosować ustawienia w celu osiągnięcia najlepszej jakości pliku.


Nowe i ulepszone funkcje programu:


 • Nowość! Wbudowany organizer materiałów
  Przyspiesz pracę dzięki programowi Corel® CONNECT™, wbudowanemu organizerowi materiałów, który pomaga błyskawicznie znaleźć grafiki, szablony, czcionki i obrazki na komputerze. Wybrane pliki są przechowywane w zasobniku synchronizowanym z programami CorelDRAW® i Corel® PHOTO-PAINT™, co zapewnia szybki dostęp do posiadanych materiałów.
 • Nowość i ulepszenie! Narzędzia do grafiki i animacji internetowych
  Twórz grafiki internetowe i animacje efektywniej niż kiedykolwiek dotąd, korzystając z nowych funkcji, takich jak tryb pikseli, w którym dokładnie widać, jak materiały będą wyświetlane online, a także z nowego narzędzia do animacji internetowych. Oprócz tego nowe okno dialogowe eksportu umożliwia porównanie formatów plików przed wyeksportowaniem, dzięki czemu można dostosować ustawienia w celu osiągnięcia najlepszej jakości pliku.
 • Ulepszone! Optymalna szybkość i wydajność
  Szybciej twórz projekty dzięki znacznym ulepszeniom wydajności, obejmującym przetwarzanie wielordzeniowe, które pozwala maksymalnie wykorzystać moc obliczeniową komputera. Ta najnowsza wersja pakietu jest zoptymalizowana pod kątem systemu Windows® 7, ponadto umożliwia korzystanie z ekranów dotykowych, a także systemów Windows Vista® i Windows® XP.
 • Nowość! Gruntownie przeprojektowany mechanizm zarządzania kolorami
  Kontroluj spójność kolorystyczną dla szerokiej gamy mediów i generuj odrębną paletę kolorów dla każdego dokumentu. Nowy mechanizm zarządzania kolorami zapewnia większą wierność kolorów, a ponadto obsługę nowych profili kolorów PANTONE®. Wiedząc przed wydrukowaniem, że odwzorowanie kolorów zostało zachowane, możesz zminimalizować negatywny wpływ na środowisko i uniknąć kosztownych, wielokrotnych wydruków.
 • Nowość i ulepszenie! Narzędzia do komunikacji wizualnej
  Twórz imponujące materiały przeznaczone do druku i Internetu za pomocą zaawansowanego zestawu nowych i ulepszonych narzędzi do rysowania, przekształcania map bitowych w grafikę wektorową, tworzenia schematów, wykorzystywania środków artystycznych i edycji tekstów. To kompletne oprogramowanie graficzne potrzebne do skutecznej komunikacji wizualnej.
 • Ulepszone! Wiodąca na rynku zgodność formatów plików
  Dzięki zgodności z licznymi formatami plików możesz dowolnie udostępniać swoje prace i zmieniać ich przeznaczenie. Dziesiątki obsługiwanych formatów plików, w tym PDF, JPG, PNG, EPS, AI, TIFF, PSD i DOCX, umożliwiają efektywne importowanie i eksportowanie plików w celu ich wymiany z innymi programami graficznymi.
 • Nowość i ulepszenie! Przyjazne dla użytkownika narzędzia do rysowania
  Uwzględniając opinie użytkowników, wprowadzono możliwość blokowania pasków narzędzi, rozszerzono opcje drukowania, a także ulepszono narzędzia Pipeta, Wypełnienie siatkowe i inne chętnie używane narzędzia rysunkowe.
 • Nowość i ulepszenie! Porady ekspertów i zajmujące materiały edukacyjne
  Uzyskaj więcej informacji na temat projektowania dzięki nowym i zaktualizowanym samouczkom wideo, użytecznym materiałom edukacyjnym i bogato ilustrowanemu przewodnikowi online, zawierającemu nowe artykuły ekspertów. (Pełnokolorowy, drukowany przewodnik w twardej okładce jest dostępny z wersją pudełkową oprogramowania). Znajdź inspirację i osiągnij więcej, niż się spodziewasz!
 • Nowość i ulepszenie! Cenne materiały cyfrowe
  Możesz wzbogacać swoje projekty, korzystając z ponad 1000 profesjonalnych czcionek, w tym, po raz pierwszy, czcionek kroju Helvetica®, Garamond® i Frutiger®. Oprócz tego masz do dyspozycji cenne materiały cyfrowe, takie jak wysokiej jakości obrazki clipart, darmowe zdjęcia i szablony pojazdów. To kompletne oprogramowanie graficzne i zasoby, których potrzebujesz do profesjonalnego wykonania swoich prac, bez poświęcania dodatkowego czasu i pieniędzy!

Wymagania systemowe:


 • System Microsoft® Windows® 7, Windows Vista®, Windows® XP z zainstalowanymi najnowszymi dodatkami Service Pack (wersje 32- i 64-bitowe)
 • Procesor Intel® Pentium® 4, AMD Athlon™ 64 lub AMD™ Opteron
 • 1 GB pamięci RAM
 • 750 MB miejsca na dysku twardym (1 GB w przypadku instalacji typowej bez materiałów)
 • Mysz lub tablet graficzny
 • Rozdzielczość ekranu 1024 x 768 (768 x 1024 w przypadku komputera Tablet PC)
 • Napęd DVD
 • Przeglądarka Microsoft® Internet Explorer® 7 lub nowsza