+48 34 390 54 50

AutoCAD LT 2012

AutoCAD LT 2012
Dostępność:
Dostępny
Autor:
Autodesk
Cena:
6148,77
(
z VAT
)
UWAGA! Podana cena jest ceną sugerowaną. W celu wyceny prosimy o kontakt.

Zwiększ przewagę nad konkurentami używając oprogramowania AutoCAD LT do szkicowania i szczegółowego rysowania 2D. Możesz tworzyć rysunki w oryginalnym formacie DWG™, który zapewnia większą zgodność i stabilną komunikację z klientami i współpracownikami. Uzyskaj jeszcze większą wydajność, optymalizując oprogramowanie zgodnie z indywidualnymi przyzwyczajeniami. Zawierający bogaty zestaw funkcji AutoCAD LT stworzono do profesjonalnego rysowania.


Dokumentowanie


Używaj pełnego zestawu narzędzi 2D do szkicowania i rysowania szczegółów, aby szybko i dokładnie tworzyć precyzyjne rysunki techniczne.

 

Dokumentowanie w 2D


Twórz proste i skomplikowane rysunki ze standardowych kształtów takich jak linie, łuki i okręgi. Zmieniaj geometrię obiektów korzystając z takich funkcji, jak rozciąganie, kopiowanie, obracanie i skalowanie. Dodawaj opisy — zawierające tekst, wymiary i tabele — aby lepiej przekazać swoje pomysły.

 

Osiągnij wyższą wydajność


Program AutoCAD LT powstał w jednym celu: zwiększenie wydajności. Kolejne wersje programu AutoCAD LT zawierają ulepszone funkcje i dodatki dostarczające nowych sposobów zwiększania wydajności rysowania.

 

Współpraca

 

Możesz łatwo i skutecznie współpracować z innymi specjalistami.

 

Ciesz się najlepszą niezawodnością i stabilnością na rynku.

 

Twórz rysunki w oryginalnym formacie plików DWG zapewniając sobie pełną spójność udostępnianych danych. Podnieś poziom wydajności do maksimum eliminując straty związane z uzupełnianiem niepełnych lub uszkodzonych danych.

 

Zgodność oprogramowania AutoCAD

 

AutoCAD LT jest całkowicie zintegrowany z innymi produktami Autodesk®, dzięki czemu można łatwo udostępniać dane innym i rozszerzać możliwości.

 

Dostęp mobilny

 

Aplikacja internetowa i mobilna AutoCAD® WS umożliwia edycję online, udostępnianie, współpracę i zachowanie kontroli nad projektami z przeglądarki internetowej lub urządzenia mobilnego. www.AutoCADWS.com


Korzystaj z plików zewnętrznych

 

Możesz ponownie używać danych i wzbogacać dokumenty wykorzystując w swoich rysunkach zewnętrzne dane od współpracowników lub klientów w postaci plików DWG, obrazów JPG i TIF, arkuszy Microsoft® Excel® oraz podkładania
DWF™ i PDF.

 

Udostępniaj pliki elektronicznie

 

Możesz elektronicznie publikować i rozpowszechniać zestawy rysunków jako pojedyncze pliki DWF lub PDF, co pozwala na bezpieczną i szybką współpracę.

 

Optymalizacja

 

Możesz usprawnić pracę dopasowując opcje interfejsu programu AutoCAD LT do indywidualnych przyzwyczajeń.

 

Standaryzacja rysunków

 

Oszczędzaj czas tworząc standaryzowane rysunki przy użyciu bloków i dodawaniu dynamicznych właściwości, które przyjmują różne rozmiary i widoki w pojedynczym bloku. Zapewnij sobie szybki dostęp do często używanej zawartości,
takiej jak bloki, wzory kreskowania i polecenia na paletach narzędzi.

 

Dostosuj środowisko pracy

 

Możesz szybko odnaleźć drogę w gąszczu narzędzi i poleceń na ekranie, wyświetlać wszystkie otwarte rysunki i poruszać się
między różnymi obszarami otwartego rysunku. Zoptymalizuj środowisko pracy dostosowując położenie i wygląd poleceń do indywidualnych wymagań i standardów firmy.


Wymagania systemowe:


System Windows


Program AutoCAD LT 2012 w wersji 32-bitowej:


  • Microsoft® Windows® 7 w wersji Enterprise, Ultimate, Professional lub Home Premium lub
  • Microsoft® Windows Vista® (z dodatkiem SP2 lub nowszym) w wersji Enterprise, Business, Ultimate lub Home Premium, dwurdzeniowy procesor Intel® Pentium® 4 lub AMD Athlon™ 3,0 GHz lub wydajniejszy z obsługą technologii SSE2 lub
  • Microsoft® Windows® XP w wersji Professional lub Home (z dodatkiem SP3 lub nowszym), dwurdzeniowy procesor Intel Pentium 4 lub AMD Athlon™ 1,6 GHz lub wydajniejszy z obsługą technologii SSE2

Program AutoCAD LT 2012 w wersji 64-bitowej:


  • Windows 7 w wersji Enterprise, Ultimate, Professional lub Home Premium albo Windows Vista (z dodatkiem SP2 lub nowszym) w wersji Enterprise, Business lub Ultimate albo Microsoft Windows XP w wersji Professional (z dodatkiem SP2 lub nowszym)
  • Procesor AMD Athlon 64 z obsługą technologii SSE2, AMD Opteron™ obsługą technologii SSE2, Intel® Xeon® z obsługą technologii Intel EM64T i SSE2 lub Intel Pentium 4 z obsługą technologii Intel EM64T i SSE2
  • 1 GB pamięci RAM
  • 1,4 GB wolnego miejsca na dysku na instalację
  • Ekran VGA True Color o rozdzielczości co najmniej 1 024 x 768
  • Microsoft® Internet Explorer® 7,0 lub nowszy
  • Instalacje przez pobranie z Internetu lub z DVD

 

Komputery Mac


Boot Camp:
Oprogramowanie AutoCAD LT® można zainstalować na komputerze Mac® na wydzielonej partycji systemu Windows. W tym celu trzeba użyć oprogramowania Boot Camp® do zarządzania konfiguracją dwusystemową.

Wirtualizacja w programie Parallels Desktop na komputerze Mac: Oprogramowania AutoCAD LT można używać na komputerze Mac przez aplikację Parallels Desktop for Mac bez potrzeby bezpośredniego uruchamiania systemu operacyjnego.