+48 34 390 54 50

AutoCAD LT Subskrypcja - 3 lata

AutoCAD LT Subskrypcja - 3 lata
Dostępność:
Dostępny
Autor:
Autodesk
Cena:
3375,12
(
z VAT
)
UWAGA! Podana cena jest ceną sugerowaną. W celu wyceny prosimy o kontakt.

Trzyletnia subskrypcja na oprogramowanie Auto CAD LT


Zakupu subskrypcji można dokonać jedynie do najnowszej wersji posiadanego oprogramowania AutoCAD LT w czasie nie dłuższym niż 365 dni od zakupu produktu oraz przed wprowadzeniem wersji kolejnej.

Program Subskrypcji Autodesk to gwarancja bycia zawsze na bieżąco, jeśli chodzi o wykorzystywane przez Państwa firmę technologie i narzędzia do projektowania2D i 3D. Dzięki subskrypcji nie musicie martwić się o to czy i kiedy należy uaktualnić posiadane oprogramowanie. Firma Autodesk oferuje 3-letnie subskrypcje do wszystkich swoich produktów. Dostępne są również opcje 2-letniej i rocznej subskrypcji, jednak nieco mniej opłacalne w przeliczeniu na koszt roczny. Przewidywalne koszty i znajomość terminu odnowienia subskrypcji, sprawiają, że jest ona atrakcyjną formą planowania wydatków związanych z oprogramowaniem Autodesk, pozwalającą na wcześniejsze budżetowanie tych wydatków oraz optymalne rozłożenie inwestycji w czasie. Główne zalety Programu Subskrypcji Autodesk to: automatyczne dostarczanie uaktualnień i rozszerzeń dla produktów objętych subskrypcją, internetowe wsparcie techniczne i szkolenia produktowe, dostęp do specjalnego serwisu internetowego dla klientów subskrypcyjnych oraz możliwość wykorzystania wcześniejszych wersji oprogramowania i bezpłatnej zmiany wersji językowej.

 

Darmowe uaktualnienie do najnowszej wersji (upgrade)

 

Za każdym razem, gdy w trakcie subskrypcji pojawia się nowa wersja programu, jestona automatycznie dostarczana do klienta w postaci wersji pudełkowej na adres podany w subskrypcji, bez dodatkowych kosztów. Dzięki temu Państwa inwestycje w technologie projektowania są maksymalnie wykorzystane a firma uzyskuje przewagę nad konkurencją.

 

Możliwość używania wcześniejszych wersji oprogramowania

 

Tylko posiadacze subskrypcji mają prawo do dalszego używania poprzednich wersji oprogramowania. Posiadając wersję 2010 wraz z wykupioną subsrkypcją użytkownika ma możliwość pracowania w 3 poprzednich wersjach (2009, 2008 oraz 2007) oprogramowania AutoCAD. Umożliwia to dokończenie wszelkich rozpoczętych przy użyciu poprzedniej wersji projektów i zapobiega większości przestojów, związanych z instalowaniem i wdrażaniem nowych wersji oprogramowania.
Możliwość ta dotyczy wszystkich wersji, które były lub są posiadane przez firmę – w ramach posiadanej ilości licencji z subskrypcją. Aby uzyskać numery seryjne do poprzednich wersji należy wysłać zgłoszenie do firmy Autodesk za pośrednictwem strony http://subscription.autodesk.com

 

Bezpłatna możliwość zmiany wersji językowej

 

Dla klientów nieposiadających subskrypcji zmiana wersji językowej produktu jest płatna. Posiadacze subskrypcji mogą dzięki temu elastyczniej reagować na potrzeby zagranicznych kontrahentów i dostarczać projekty wykonane w ich języku i przy użyciuich standardów i norm. Zapewnia to większą elastyczność Państwa firmy na rynkach międzynarodowych.

 

Dostęp do zasobów i usług internetowego Centrum Subskrypcyjnego

 

W momencie zakupienia subskrypcji uzyskujecie Państwo dostęp do zabezpieczonego hasłem portalu internetowego Centrum Subskrypcyjnego. Zapewnia on kompleksową obsługę subskrypcji od jej zarejestrowania, przez instalacje po jej odnawianie. Zawiera narzędzia umożliwiające zarządzanie kontraktem subskrypcyjnym: raportowanie i zarządzanie posiadanymi licencjami oraz Państwa danymi kontaktowymi. Umożliwia również dostęp do innych internetowych korzyści z subskrypcji, takich jak wsparcie techniczne czy szkolenia e-Learning.

 

Wsparcie techniczne

 

Pierwszą linią pomocy technicznej dla naszych klientów są Autoryzowani Partnerzy Autodesk. Natomiast posiadacze subskrypcji mają dodatkową możliwość zgłaszania próśb o pomoc bezpośrednio do specjalistów z Działu Wsparcia Technicznego firmy Autodesk. Prośby można zgłaszać ze strony internetowej Centrum Subskrypcyjnego lub bezpośrednio z menu „Pomoc” w najnowszych wersjach produktów. Autodesk przekierowuje te zapytania do specjalistów, którzy udzielają pomocy za pośrednictwem poczty elektronicznej i WWW. Możecie Państwo również dać wybranemu Autoryzowanemu Partnerowi Autodesk dostęp do historii i statusu tych kontaktów, co umożliwi jeszcze lepszą obsługę Waszej firmy.

 

Rozwój umiejętności przez e-Learning

 

Szkolenia e-Learning dostępne w Centrum subskrypcyjnym mogą być cennym uzupełnieniem standardowych szkoleń prowadzonych przez instruktorów w Autoryzowanych Centrach Szkoleniowych Autodesk. Są to krótkie interaktywne lekcje z elementami ćwiczeń praktycznych i symulacji, które mają umożliwić szybkie opanowanie głównych funkcji danego produktu. Wbudowane możliwości samooceny pozwalają oszacować posiadane umiejętności i skoncentrować się na najpotrzebniejszych tematach. Dostęp do lekcji e-Learning jest również możliwy bezpośrednio z menu „Pomoc” w najnowszych wersjach produktów Autodesk.

 

UWAGA!

 

Zakup subskrypcji jest do 30% tańszy (a w przypadku programu AutoCAD LT nawet o 50%) od późniejszego zakupu uaktualnienia (upgrade). Dla niektórych produktów – np. Autodesk Inventor Professional, Autodesk Civil 3D, czy rodziny Autodesk Revit – subskrypcje są jedyną metodą zapewnienia sobie dostępu do bieżącej wersji, bo uaktualnienia (upgrade) nie są dla nich oferowane. Nowe stanowiska mogą być dokładane do kontraktu subskrypcyjnego w dowolnym momencie jego trwania, dodatkowo subskrypcja zapewnia gwarancję ceny w przypadku dokupowania w jej trakcie dodatkowych
licencji produktu.