+48 34 390 54 50

Total Commander

Total Commander
Dostępność:
Dostępny
Autor:
Ghisler
Cena:
172,00
(
z VAT
)
licencja :
UWAGA! Podana cena jest ceną sugerowaną. W celu wyceny prosimy o kontakt.

W sprzedaży zawsze najnowsza wersja!


Najnowsza wersja kultowego menedżera plików (znanego niegdyś pod nazwą Windows Commander).


Total Commander to program opierający się na filozofii znanej z Nortona Commandera, również dwa okienka, te same skróty klawiszowe czyli najwyższy poziom wygody w operacjach na plikach i folderach. Oprócz standardowych funkcji spotykanych w tego typu programach, Total Commander oferuje m.in. dostęp do wielu systemów plików (FAT32, NTFS, PocketPC dla palmtopów), wbudowanego klienta FTP/FXP, rozbudowaną obsługę plików skompresowanych (kilkanaście formatów), podgląd dokumentów HTML, grupowe zmiany nazw katalogów i wiele innych...


Od wersji 7 program zawiera wiele ulepszeń, m. in. związanych z interfejsem, rozbudowane wyszukiwanie, a także zakładki z Ulubionymi. Najbardziej widoczną zmianą jest odświeżony interfejs programu. Nowe są ikony menu, ikony folderów, plików czy napędów, a także ikona samego programu. Choć zmiana to na pozór drobna to efekt jest od razu widoczny - w poprzednich wersjach, aż "biły w oczy" przestarzałe ikony rodem z Windows 95.


Inne nowości to m.in. możliwość ustalenia innego koloru tła w panelach dla linii parzystych i nieparzystych, opcja zapisywania w pliku .log wszystkich operacji wykonywanych na plikach, sortowanie plików kolejno według dwóch kolumn (np. najpierw według daty, a następnie według wielkości plików), autouzupełnianie ścieżki przy wpisywaniu komend, definiowanie własnych komend, bezpieczne połączenia FTP poprzez SSL/TLS, tworzenie archiwów ZIP o wielkości ponad 2 GB i wiele, wiele innych.


Najważniejsze cechy programu Total Commander:


  • dwupanelowy układ z wielokrotnie sortowalną listą plików - poziomy i pionowy
  • wsparcie dla zakładek z możliwością zapamiętywania i blokowania
  • zaawansowane wyszukiwanie z wyrażenaimi regularnymi także wewnątrz plików
  • obsługa ftp, ftp/ssl oraz bezpośrednie połączenie między 2 serwerami ftp
  • obsługa różnego typu archiwów
  • różne widoki listy plików w tym drzewo, podgląd miniatur i szybki podgląd
  • porównywanie zawartości plików i synchronizacja katalogów
  • rozbudowane narzędzie wielokrotnej zamiany dla nazw plików
  • obsługa ogromnej liczby wtyczek