+48 34 390 54 50
Produkt dnia

DameWare Mini Remote Control 8.x

DameWare Mini Remote Control 8.x
Dostępność:
Dostępny
Autor:
DameWare
Cena:
410,92
(
z VAT
)
licencja :
UWAGA! Podana cena jest ceną sugerowaną. W celu wyceny prosimy o kontakt.

DameWare Mini Remote Control (DMRC) to program do zdalnych połączeń z innymi komputerami. Posiada wiele przydatnych funkcji, dzięki którym administratorzy otrzymują jedne z najlepszych programów zdalnej kontroli. W przeciwieństwie do innych aplikacji tego typu, instalacja agentów Mini Remote Control na stacjach klienckich, nie ładuje driverów niskiego poziomu, ani nie zastępuje żadnych istniejących plików systemowych. Eliminuje to restartowanie się systemu podczas połączenia. Poprzez używanie Windowsowych poleceń API, podczas wykonywania działań między lokalnym i oddalonym komputerze, Mini Remote Control jest jednym z najlżejszych i niezależnych programów do zdalnej kontroli na rynku. Stąd nazwa „Mini”.


DameWare Mini Remote Control oferuje instalację agentów serwisowych „w locie” na stacjach klienckich. Dzięki temu nie ma potrzeby chodzenia od komputera do komputera i instalowania zdalnych agentów. Daje to możliwość kontrolowania dowolnego komputera w sieci LAN lub WAN (w obrębie całego świata) w kilka sekund.


DameWare Mini Remote Control zawiera wiele funkcji zabezpieczających i szyfrujących. Umożliwia zaszyfrowanie całej komunikacji między komputerami.


Program jest licencjonowany na użytkownika, więc jeśli 5 administratorów będzie używało programu do łączenia się z 5000 stacji to wystarczy zakup 5 licencji. Nie ma trzeba wykupywać 5005 licencji!


Przedmiot transakcji: Licencja na użytkowanie programu wraz z 1 rocznym wsparciem technicznym producenta oraz aktualizacjami


Systemy operacyjne


Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008 / 7